Wednesday, November 2, 2022

מייגן לחצה על שלח כשהיא צפתה בקריאת ההודעה. כפי שציפתה, אולי הגיבה די מהר.

 מייגן לחצה על שלח כשהיא צפתה בקריאת ההודעה. כפי שציפתה, אולי הגיבה די מהר.

כמו שאתה אומר, בוס. ts

שתי נשיקות?

מייגן בילתה את שארית היום בהתרווחות. היא החליטה בתקיפות שזו שטות גמורה - לקנות בגדים חסרי פנים שלעולם לא תלבש שוב, היא ארזה ואז פרקה את המזוודה. במשך עשרים דקות היא חשבה אם זה שווה את הטרחה לגלח את רגליה. עד שהתרחצה, התנקה, ארזה שוב את המזוודה והתיישבה מול הטלוויזיה עם כוס יין אדום, השעה הייתה כמעט עשר בערב. אם אולי יגיע מחר בסביבות חמש בבוקר, עדיף לנסות לשכב ולהירדם מהר, אבל עדיין נשאר יותר מחצי בקבוק. מה הטעם להשאיר את היין אם היא נעדרת לחמישה ימים? זה בזבזני מדי.

הדפיקה בדלת כמעט גרמה לה לשפוך את תכולת הכוס שלה.

"לעזאזל," היא קיללה, הרימה את מחבט הבייסבול שהיה מונח ליד המדרגות ומצמידה את הקרדיגן הרפוי שלה חזק יותר סביבה. מגהן גרה בצפון לונדון בעשר השנים האחרונות ומעולם לא נשדדה או הותקפה או משהו באותה תקופה, אבל בחורה שחיה לבדה לעולם לא יכולה להזיק להיזהר.

- מי שם? היא קראה דרך הדלת.

היא שמעה צחקוק, ואז קולה המוכר של אולי ענה:

"אדם מהחלומות הכי פרועים שלך.

מייגן הורידה את המחבט ופתחה בחריקה את הדלת, מביטה בחברתה הממושקפת מבעד לסדק.

"אתה מוקדם, אתה לא חושב?"

- למה את מתכוונת? אולי העמיד פנים שהוא הפתעה, ומייגן ראתה שמזוודה ניצבת לרגליו.

חשבתי שתבוא בבוקר.

- מה? גוררים כל כך רחוק מפוטני בחמש בבוקר? כאילו אני מסוגל לזה. חשבתי שאתה רוצה שאבוא מהערב.

זה לא נראה כאילו הוא בוגד, ומייגן פתחה את הדלת לרווחה יותר.

"אתה תצטרך לישון על הספה," היא אמרה, מנסה לא לחשוב על כך שיש לה כפכפי כלבים רכים על רגליה ואפילו לא שמץ של איפור על הפנים.

אולי גרר את המזוודה שלו מעל הסף ומייגן הניחה לו לעלות ראשונה במדרגות. היא אמרה לו לנעול את הדלת, אבל באמת שהיא פשוט לא רצתה שהוא יסתכל על התחת שלה כשהיא עלתה למעלה לפניו. פעם אחת היא תפסה את עינו החמדנית כשהיא לבשה בג'ינס צמודים מאוד, אבל לא היה לה מושג מה משך אותו כל כך. אם היא בחרה במילה הנכונה לתאר את ישבנה, היא תהיה "ענק".

"תעזור לעצמך ליין," היא אמרה כשהם עלו למעלה, מתאבלת נפשית על הכוס הנוספת שהיא עומדת לשתות. עם זאת, היא נזכרה במהירות, ונזכרה שבימים הקרובים הם ישתו כמה שהם רוצים - פראג הייתה מפורסמת במסעדות הבירה שלה.

כאילו קראה את מחשבותיה, אולי הציע כוסית כוסית לראשון מבין הטובים והכוסות צלצלו איתה. מייגן חייכה לחברתה בפעם הראשונה. היו כל כך הרבה דברים שהיא אהבה באולי - הוא היה גבוה, היה לו שיער חום עבה שהוא שטף בקביעות, הייתה לו עבודה מעניינת שסיפרה סיפורים מצחיקים כמעט כל יום, הוא מרצונו קיים אינטראקציה קבועה עם הוריו, היה עליז, והיה החברה הכי טובה והנאמנה מכל מה שהיה לה.

"אתה לא חושב שזה יהיה קצת מוזר?"

היא לא התכוונה לומר את זה ושמחה כשאולי רק חייך והניח את ידו על זרועה.

"לא," הוא משך בכתפיו. - זה יהיה כיף.

הוא הוריד את משקפיו כי הם היו ערפלים, כמו תמיד בסלון חם. הרדיאטור נשבר לפני שנים רבות וכעת שמר ללא הרף על הטמפרטורה הגבוהה ביותר, אבל מייגן, בניגוד לכל האנשים האומללים שנפלו ברשותה, כבר הייתה רגילה לכך.


עיניו של אולי היו התכונה הטובה ביותר שלו, חשבה. הם היו חומים בהירים וכמעט תמיד הוגדלו במשקפיים. להיפך, היו לה עיניים קטנות באפור הבטון הנפוץ ביותר.

הדממה שהיתה תלויה לפתע ביניהם הפכה לא נוחה, אז מייגן מילאה אותו בכך שדיברה על התוכניות שלה לתערוכה החדשה. היא עדיין לא המציאה נושא, היא אמרה, אבל היא קיוותה שפראג תיתן לה את ההשראה הדרושה לה. הדבר היחיד שהיא שתקה לגביו זה למה התערוכה הזו כל כך חשובה לה. עם זאת, זה יכול לחכות.

"נשמע נהדר," אמר אולי, ומזג את שאר היין לכוסות. הוא תמיד תמך בה בעבודתה, וזו הייתה אחת הסיבות לכך שהוא עדיין היה שם.

בוא נחשוב על משהו מיוחד ליום ההולדת שלי, בסדר? אולי הביטה בה בשאלה.

- אממ...

"מלאו לי שלושים וחמש לפני חודש, ועד כה קיבלתי ממך רק גלויה. שלושים וחמש זה, אתה יודע, דייט רציני. לכן, אני מקווה שתזמינו אותי לגולאש הכי טוב בכל פראג.

"אידיוט," היא ענתה ותהתה אם תוכל למצוא בשקט מסעדה מקוונת בפראג ולהזמין להם שולחן לפני הטיסה. כנראה שכבר לא.

"אני רק מתגרה בך." הוא דחף אותה ברגלו, והיא העריכה את הגרביים הוורודים הבוהקים שלו. מה דעתך על עוד נשיקה לוהטת במקום?

מייגן לא יכלה שלא לעשות פרצוף.

"אולי," היא פתחה, אבל הוא הרים את ידו.

"אני יודע, אני יודע, אנחנו חברים, ושום דבר כזה לא יכול לקרות בינינו. אני מבטיחה שרק צחקתי, מג.

היא צמצמה את עיניה, מביטה בו בחוסר אמון.

"אתה נדלק כל כך בקלות," ציין אולי כשסיים את היין שלו.

מייגן נזכרה לפתע בפעם הראשונה שהם ישבו זה לצד זה על הספה הזו, לאחר שנפגשו כמה שעות לפני כן. אז גם היא נשלטה על ידי היין ששתה במהלך הערב, אבל התוצאה הייתה שונה לגמרי.

חם פה או שזה רק אני? היא מלמלה והביטה מעלה אל אולי, שהביט בה בפליאה.

"הפנים שלך אדומות, גברת צעירה," הוא ענה ולקח ממנה את הכוס. הוא רוקן אותו והוסיף. - קדימה, הגיע הזמן לישון. יש לנו יום ארוך מחר.

מייגן נאבקה אל הארון, שלפה סט נוסף של תחתונים, הניחה אותו לידו וחיכתה במסדרון עד ששמעה אותו מתחיל להתפשט.

הטיול הזה בהחלט יהיה מוזר מאוד, חשבה. אבל מה שמייגן ספנסר אהבה יותר מכל היה את האתגרים.

2

הבת ניתקה את השיחה לפני זמן רב, והופ ישבה זמן רב ובהתה בחלל. היא כנראה צריכה להיות אסירת תודה על כך שאנט לא טרקה פיזית את הטלפון, אבל זה פשוט לא אפשרי כרגע. עכשיו אפילו לכלב בית יש טלפון נייד משלו. הצבעה על מסך המגע הייתה הרבה פחות דרמטית מאשר הטחת פלסטיק על פלסטיק כדי לקבל את השקט הדרוש, אבל התוצאה הייתה זהה - היא הרגישה את הלב שלה נשבר לרסיסים.

קערת פירות עמדה מולה על השולחן, והופ הרימה קלמנטינה אחת. זה היה מהסוג שקל לניקוי, שנמכר בכל סופרמרקט עד חג המולד, אבל זה היה ללא ספק את ימיו הטובים ביותר. הקליפה החלה להתקשות, וסחט אותה הופ שמעה את הצליל הלא נעים של פרי מרוכך ובשל מדי.

בדיוק כמוני, היא חשבה, קשה מבחוץ אבל כמו עיסה מבפנים.

למרות שאנט לא הסכימה - רק לפני כמה דקות, בטלפון, היא האשימה את אמה בכך שאין לה לב, שהיא אנוכית והרסה את חייה.

הופ קמה בפתאומיות ונשאה את הקלמנטינה למטבח כדי לזרוק אותה לדלי. היא מתמתחת, הדליקה את הקומקום והכינה ספל תה, יותר מתוך הרגל מכל תשוקה אמיתית לתה.

היא עדיין הרגישה לא במקום בדירה הזו. בבית, ובכן, בבית אחר, תמיד היו לה מה לעשות. לסדר את המיטות, לבשל ארוחת ערב, לעשות כביסה. והנה? כאן הם היו רק שניהם, והחלל היה כל כך קטן.

אתה בחרת את זה בעצמך, היא הזכירה לעצמה, וסוחטת את שקית התה בשולי הספל שלה. "זה לא יכול היה להימשך ככה."

הופ לקחה את התה, התיישבה מול החלון והסתכלה החוצה לרחוב. אישה בערך בגילה החנתה את מכוניתה מעבר לרחוב ליד סניף הדואר וניסתה להיאחז בערימה גדולה של חבילות עטופות בנייר חום. הופ ציינה את התלתלים המעוצבים בקפידה, את המעיל המסוגנן המכופתר למעלה ברוח דצמבר הקרה.

אני תוהה אם האישה הזו התחפשה לדבר אחד הזה, כמו שהופ התלבשה בעבר? בהתחלה היא נזקקה רק לשעתיים בשבוע כדי להיראות במיטבה, ואז הפכה בהדרגה לארבע, ואז לשש. עכשיו היא קמה מוקדם בבוקר כל יום כדי לעצב את שיערה ולהתאפר. היום היא הייתה בשמלה ירוקה ויפה עם צווארון עמוק. פעם היא שמרה אותו לאירוע מיוחד, אבל עכשיו היא הרגישה שהיא יכולה ללבוש אותו מתי שהיא רוצה.

למעשה, אתה באמת צריך לצאת לאנשהו היום, ללכת למרכז ארנדייל, לבחור מתנות לחג המולד, לעשות מניקור ולפנק את עצמך עם יין חם בשוק הרחוב. כמובן שזה יהיה הרבה יותר כיף עם חברה, אבל היא לא הייתה בטוחה שאף אחת מהן תרצה לבלות איתה. כל הסיטואציה הייתה עדינה עד כדי כך שהופ לא יכלה אפילו להאשים אותם בכך, אבל תחושת הבדידות התחרטה בפנים בצורה לא נעימה.

התה קר. הופ שפכה אותו לכיור, שטפה את הספל, ייבשה אותו והחזירה אותו לארון. המחוגים על השעון מעל המייבש התקרבו לשעה אחת עשרה כשהופ שמעה את דלת הכניסה למטה נפתחת ונסגרת ואת צעדים במדרגות.

פרפרים עדיין פרפרו בבטן למראהו.

- שלום יפה.

צ'רלי חצה את הסלון ומשך אותה אליו, נישק אותה על אפה והביט ישר לתוך עיניה.

"אני עדיין לא מאמין שאתה כאן," הוא אמר מבלי להרים את מבטה בעיניה.

הופ הרגישה חום נעים שהתפשט בגופה, כאילו קצות אצבעותיו של צ'רלי היו ברזים פתוחים, ממלאים כל תא שלה באהבה. כשהוא החזיק אותה כך, כל הטינה והבלבול שעינו אותה נעלמו בקסם. לא פלא שמעולם לא היה לה מספיק ממנו.

"כן, אני כאן." היא חייכה אליו.

צ'רלי נישק אותה שוב, הפעם על השפתיים. הוא חבש כובע צמר אדום בוהק שלא ממש התאים ללחייו האדמדמות.

הופ הרכינה את ראשה וקברה את עצמה בחזה שלו במבוכה. זה היה טיפשי, באמת, עבור אישה בגילה להתנהג כמו מתבגרת ביישנית.

גם צ'רלי הסתכל עליה כמו נער שזה עתה קיבל מנוי לשנה למגזין פלייבוי וכרטיסי העונה לכל משחקיה של מנצ'סטר יונייטד. כל מה שהוא היה צריך לעשות זה להסתכל עליה ככה והופ הרגישה מיד יותר טוב. צ'רלי אמרה שהכל יהיה בסדר, והיא האמינה לו. היא הרגישה את זה מיד, מהיום שנפגשו. המפגש עם צ'רלי היה כמו לפתוח חלון בחדר מחניק - היא שקעה, ועכשיו היא צפה.

"חשבתי שיש לך שיעורים היום כל היום," היא אמרה, מיישרת את שמלתה, שנתפסה בכפתורי המעיל שלו. צ'רלי עבד כמורה נהיגה והיה מבוקש מאוד.

אחמד ביטל את השיעור ברגע האחרון, אבל בכל זאת רציתי לקפוץ. הוא המשיך. - יש לי הפתעה בשבילך.

היא עשתה פרצוף מופתע.

- תפסיק לעשות את זה. הוא הוביל אותה למטבח והיא הדליקה שוב את הקומקום. לא חגגנו את יום ההולדת שלך כמו שצריך וחשבתי שהגיע הזמן לפנק אותך.

הופ חשבה על יום ההולדת שלה לפני חודשיים, כשהיא עדיין גרה בבית אחר. ארוחת ערב משעממת נורא, שבמהלכה כמעט אף אחד לא אמר מילה, ולא היה כיף בכלל. אפילו העוגה נראתה נבוכה בחגיגה הזו.

- על מה אתה מדבר? היא שאלה.

- חכה כאן!

הדירה הייתה כל כך קטנה שלקח לצ'רלי רק כמה שניות לרוץ על המדרגה לחדר השינה ובחזרה. בידיו היתה לופת מעטפה, והכובע שלו, שמעולם לא הסיר, החליק לצד אחד.

- פתח את זה.

הופ טבלה כפית בכוס שבה היא ערבבה את הסוכר של צ'רלי - שלוש כפות לכל כוס. מדהים איך עדיין יש לו שיניים בריאות. היא פתחה את המעטפה בהיסוס. בפנים היו שני גיליונות נייר מקופלים, אחד עם פרטי טיסה והשני עם הזמנת מלון.

- פראג? היא התנשפה, מביטה מהסדין שהחזיקה בידיה אל פניו.

"בבקשה תגיד לי שמעולם לא היית שם," הוא אמר ושילב את ידיו בתחינה.

היא הנידה בראשה. המקום היחיד מחוץ לבריטניה בו הייתה הופ הוא מיורקה. הם נסעו לשם כל שנה - אותו אתר נופש, אותו מלון, אותה מסעדה עם מנות בלתי אכילות.


"הייתי שם לפני כמה שנים למסיבת הרווקים של בנו של אלן", אמר. "כמובן, רוב הזמן שתינו, אבל המקום נראה מדהים. תמיד רציתי לחזור לשם עם מישהו מיוחד.

"אתה כל כך חמוד," חייכה הופ והרגישה המומה.

צ'רלי צעד לעברה, אחז בידיה בידיו, נגע בדיליונות הנייר מהמעטפה באצבעותיו.

"אני יודע שהשבועות האחרונים היו די קשים עבורך," הוא אמר והניד בראשו כשניסתה למחות. אתה יודע שזה בסדר להיות עצוב. אני מבין את ההלם שעברת. וכל העניין הזה עם אנט..." הוא הסתלק כשראה את הופ מתכווץ.

"פשוט חשבתי שזה יהיה נחמד לקחת אותך ממנצ'סטר לכמה ימים. זה יועיל לשנינו.

הופ הנהנה בשקט, בלי יכולת להוציא מילה מרגשותיה.

"זה כל כך יפה," היא אמרה לבסוף, והניחה לו למשוך אותה לחזה. - תודה.

צ'רלי הושיט את ידו מעבר לכתפה כדי לחטוף את הקפה שלו ולגם. הוא חייך אליה מעל גבי הספל שלו.

"אני כל כך אוהב כשאתה מחייך," הוא אמר. "עכשיו זה התפקיד שלי לגרום לך לחייך כל יום.

לראשונה מזה שנים, הופ שמה לב שהיא לא חייכה הרבה זמן. כל החיוכים שלה היו עבור אנט כשהיא חזרה מבית הספר ומאוחר יותר מהעבודה. החברים שלה דיברו על להתאמץ יותר להיות חיוביים ולהתחיל כל יום עם דף נקי, לשכוח את כל הצער שהתגבר לפני השינה. הופ ניסתה קשה - היא עמדה מול המראה בחדר האמבטיה וחייכה עד שהלסת שלה התחילה להתכווץ - אבל זה לא עזר. כתוצאה מכך, קל יותר פשוט לקבל את מה שקורה. זה היה מאוד מעייף להעמיד פנים, והופ לא הרגישה שיש לה את הכוח להמשיך את השקר הזה. היא השלימה עם העובדה שלא תרגיש יותר מה זה אושר. ואז היא פגשה את צ'רלי.

"אני מאושרת," היא אמרה, מנסה להוסיף עוד חום לקולה.

הם חייכו זה לזה כשצ'ארלי סיים את לגימת הקפה האחרונה שלו והושיט את המפתחות שלו.

- מה תעשה היום? הוא שאל, מושך את מעילו.

הופ סיפרה לו על קניות, מניקור ויין, הוא נתן לו אגודל.

"קנה לעצמך משהו נחמד ללבוש בפראג", אמר. - משהו חם. אומרים שזה קר.

הופ חיכתה שיעזוב והסתכלה שוב בניירות הטעימים שנותרו על השיש במטבח. פראג היא מקום שהיא מעולם לא חשבה עליו קודם, אבל עכשיו פתאום היא הולכת לשם עם הגבר שהיא אוהבת. עם גבר שאוהב אותה.

היא התכוונה לעשות הכל כדי להפוך את הטיול הזה לבלתי נשכח עבור שניהם.

3

היי, זה רובין! או שאני לא יכול לענות לשיחה עכשיו, או שראיתי את מספר הטלפון שלך ואני מניח שאתה מתקשר לגבי רזולוציית המסך שלך. אם זה האחרון, אז תתרגלו להודעות כאלה, כי זו הדרך הקלה ביותר להגיע אליי!

סופי ניתקה וחייכה, התחממה מחום קולו של ארוסה בהודעה. זה כל כך דומה לרובין, תמיד מתבדח. גל ענק של אהבה ורוך עלה בחזה שלי. אפילו עשר שנים מאוחר יותר, היא רעדה בכל פעם שחשבה עליו.

עם זאת, זה לא יעבוד, היא צריכה לארוז דברים. הרכבת ללונדון יוצאת בעוד כמה שעות והיא אפילו לא התחילה עדיין. מחר בשעה זו היא תהיה בפראג. המחשבה גרמה לה לחייך שוב ושוב. פראג הייתה המקום שלהם, שלה ושל רובין, המקום שבו הכל התחיל ואליו חזרו פעמים רבות. עכשיו היה הזמן הטוב ביותר ללכת לשם. לפני חג המולד, השלג הופך את העיר לתמונה מתוך ספר סיפורים, הגגות החדים מכוסים בלבן, אבני המרוצף ברחובות מבריקות מכפור, והאוויר פריך מכפור. בזמן הזה, אתה רץ מטברנה חמה אחת לאחרת, לוגם מכוסות יין דבש חם וזולל קערות של גולאש וכופתאות בזה אחר זה. זה מה שהם היו צריכים עכשיו, וסופי לא יכלה לחכות להיות שם.

כשהיא ניגשה לארון עבור השמלה האהובה עליה, היא ראתה תיק גב ישן וחבוט שוכן בפינה הרחוקה. הוא כמעט התפרק לפני שנים, וזה לא מפתיע בהתחשב במספר הקילומטרים שהוא נסע, אבל סופי לא הרימה את ידה כדי לזרוק אותו. כל החזית הייתה מכוסה בדגלים קטנים של המדינות שבהן ביקרה. סופי תפרה אותם על עצמה במהלך נסיעות ארוכות ברכבת ממקום למקום. היו שם גרמניה, צרפת, איטליה, ספרד, רוסיה, צ'ילה, אוסטרליה, קנדה, באלי, תאילנד ועוד רבות אחרות, שכל אחת מהן הותירה זיכרונות נפלאים. היא ורובין בילו שלוש שנים בלתי נשכחות בטיולים מסביב לעולם. הם עשו כמיטב יכולתם לקנות אוכל ולשלם עבור קורת גג מעל ראשם. היו לילות שבהם לא היה להם כלום, אבל הם היו הכי טובים,

פעם הם נאלצו לבלות שלושה לילות על הגג של זר חביב במרוקו, רק בחמש בבוקר גילו שהעונה הגשומה החלה. בהזדמנות אחרת הם שאלו אוהל והקימו אותו, כך נדמה להם, במגרש ריק באי היווני קוס, ובאישון לילה העיר אותם איכר חמוש בקלשון. בהחלט היו להם כמה שנים עמוסות - שלה ושל רובין.

פראג הייתה מיוחדת ברשימה הזו מכיוון שהעיר הזו במזרח אירופה הייתה המקום היחיד ששניהם חזרו אליו מדי שנה, גם לאחר שתלו את התרמילים החבוטים שלהם והתיישבו בדבון. הוריה של רובין גרו בקורנוול, ואחרי חודשים של נסיעה במעלה החוף כדי לפגוש אותה, רובין קיבלה את ההחלטה לעבור לגור עם סופי בחווה של הוריה. זה קרה זמן קצר לאחר שנחת את עבודת החלומות שלו בבית ספר מקומי לגלישה. סופי ידעה שזה לא נכון להמשיך לגור עם הוריה בגיל עשרים ושמונה, אבל הבית היה כל כך מרווח שהם מעולם לא היו צפופים. כשהיא ורובין רצו להיות לבד, הם פשוט לא עזבו את החצי שלהם. בכל מקרה, ההורים שלה אהבו את רובין כמו גיסה מהשנייה שראו אותו, אז לאף אחד לא הייתה הרגשה

סופי סגרה באיטיות את רוכסן המזוודה שלה, מקשיבה בהנאה לקול סגירת השיניים. הצליל הזה של סגירת רוכסן תמיד היה מסע, ולכן הרפתקה, שעבור סופי הייתה שם נרדף לאושר. היא נסעה בצורה מדהימה ומעולם לא נמאס מהרשמים. היא אהבה את כל מה שיש בזה - אפילו תורים אינסופיים בשדה התעופה והמתנה למזוודות לאחר ההגעה.

זה בטח נורא לנסוע לעבודה, חשבה. התהליך יכול להפוך במהירות למשעמם ואפילו מגעיל. הזמינו טיסות ואל תרגישו את ההתרגשות בקצות האצבעות שלכם כשאתם חוגרים את חגורת הבטיחות. נוחת באיזו עיר מדהימה כמו ניו יורק, שנגחאי או מוסקבה וחשוב רק על הפגישות שאתה צריך להשתתף בהן ועל מספרי המכירות שאתה צריך להשיג. זה נורא.

לא, אולי העבודה בחנות החווה של ההורים שלך היא לא העבודה הכי זוהרת בעולם, אבל היא יכולה להשתחרר ולמהר להרפתקה נוספת מלאה בהרפתקאות בכל רגע.

רובין היה מומחה לשנת טיסה, מיומנות שפיתח במהלך שנותיו בדרכים. במהלך החודשים הראשונים המדהימים שבהם נפגשו לראשונה והתחילו לטייל יחד, סופי אהבה לראות אותו ישן. היא אהבה את הדרך שבה שפתיו השמנמנות נפרדות מצד אחד, וריסי הבלונד הארוכים שלו כמעט הגיעו לעצמות הלחיים שלו. לפעמים הוא רעד בחדות או פלט אנחה רמה, והיא הביטה בו בהערצה ותהתה על מה הוא חולם והאם היא בחלומו. היא לא רק רצתה לדעת כל מחשבה שלו, אלא גם מה קורה בחלומותיו. לא היה סביר שזו הייתה אובססיה או שליטה, זה פשוט שהיא אהבה אותו כל כך שזמן הערות שלה לא הספיק לה. היא כל הזמן רצתה ממנו עוד ועוד, וזה מעולם לא השתנה.

סופי הרימה את הטלפון שלה ופתחה את תחזית מזג האוויר. התקוות היו מוצדקות, מזג האוויר בפראג בשבועות הקרובים הבטיח להיות כפור, והובטח שלג למספר ימים מראש. חבל כמובן שרובין לא יכול לטוס איתה עכשיו, אבל הוא יצטרף בעוד כמה ימים, והם יחגגו את יום השנה שלהם במלואו.

הגיע הזמן לצאת לתחנה. סופי הציצה בבבואתה במראה כשהיא לבשה את המעיל. שערה היה כל כך קצר שממרחק היא יכלה לעבור בקלות עבור ילד. "הנסיך הארי בצעירותו," כפי שאמא שלי נהגה לומר. מתחת לגזרה האדומה הקוצנית, עיניה הירוקות הבהירות והרחבות של סופי נראו אפילו גדולות יותר. רובין העריצה אותם, וצחקה, חזרה כל הזמן איך היא הזכירה לו חרק. הוא טבע לה את הכינוי חיפושית ימים ספורים לאחר שנפגשו, ומאז לא נטש אותו. לסופי לא ממש היה אכפת, אבל היא באמת רצתה להסתיר שוב את עיניה מתחת לפוני הארוך שלה. עדכון התסרוקות שלהם יחד נראה כמו רעיון כל כך מבריק.

סופי עושה פרצוף קל והסתובב מהמראה, הושיטה את ידה ולקחה את הכובע הסרוג הרך שסרגה מזמן עבור רובין ומשכה אותו על ראשה ואוזניה. זה היה כל כך גדול על הראש הקטנטן שלה שהוא נראה יותר כמו גברת תה מאשר אביזר אופנה חורפי, אבל לסופי לא היה אכפת. היא נסעה לארץ קרה, אז היא הייתה זקוקה לה יותר מאשר לרובין. כן, לא היה אכפת לו - הוא תמיד אמר שכל מה ששייך לו הוא שלה.

הנסיעה ללונדון התנהלה כמו שעון, ולמרות שהיה כל כך מוזר לנסוע בלי ארוס בפעם הראשונה מזה עידנים, סופי הייתה גאה בכך שהיא הבינה את קווי הרכבת התחתית מבלי לאבד את העשתונות. לא שזה היה מאוד קשה, להיפך. קשה יותר היה שלא ללכת לאיבוד במספר העצום של האנשים שהתנהגו כאילו המקום שייך להם. לונדון תמיד גרמה לה להתכווץ באימה - כאן היא מעולם לא רצתה להתעכב. למרבה המזל, רובין חשה כך. כמוה, הוא העדיף את החלל, וכגולש גם את הים. לקחת אותו מהים פירושו לקחת ממנו את הסיבה העיקרית שלו לקום בבוקר. ובכן, הים וסופי, כמובן.

כשהגיעה למלון זול בנמל התעופה הית'רו והתמקמה במיטה קשה וצרה, סופי חייגה את המספר של רובין וצחקה פעם נוספת על הודעת המשיבון שלו.

המטוס היה מוקדם בבוקר, אבל אי אפשר היה להירדם באותו לילה בכלל. שוכבת מתחת לסדינים שטופים עם כרית דקה ולא נוחה מתחת לראשה, סופי שחררה את מחשבות הנסיעה שלה. היא תמיד חשבה על זה עכשיו, אם היא לא תוכל לישון, על החתונה.

הם יערכו את הטקס בחווה, כמובן, זה בטוח. זה טיפשי לשלם שכר דירה עתק עבור מקום כשיש להם כל כך הרבה מקום. אבא יתקשר לצוות ההקפצה שלו מהפאב והם יקימו אוהל, והוא ואמו, יחד עם חברים וקרובי משפחה, יקשטו מבפנים בפנסים, פרחים וסרטים. הם יכלו לתלות את התמונות שלהם עם רובין, והאורחים היו כותבים את משאלותיהם בספר מיוחד. זה יהיה חמוד, יפה ומאוד מלא נשמה.

בערב, הם יכלו להדליק נרות במעגל מחוץ לרחבת הריקודים, והיא ורובין היו מבצעים את הוואלס הראשון שלהם כבעל ואישה. האורחים יבכו, ואבא ייראה כאילו הוא עומד להתפוצץ מגאווה. ואז אמה הייתה רוקדת עם אביה של רובין, וכולם היו מתבדחים וצוחקים יחד עד שהשמש התחילה לזרוח מעל הגבעות.

בשלב מסוים, היא ורובין ירוצו לחוף הים, שם הוא יאסוף אותה בשמלת כלה יפהפיה ויסובב אותה באוויר, יכסה אותה בנשיקות ויחזור על שמה החדש והנשוי - גברת פאלמר. אחר כך היו יושבים על החול, מתעלמים מהשמלה ומהחליפה שלו, וכותבים את שמותיהם על הגדה הרטובה במקל. סופי תוסיף לבבות ורובין יתבדח שהוא אידיוט מתוקתק. הם יתנשקו שוב עד שייחנקו מהאהבה העולה זה לזה.

כשסופי נסחפה סוף סוף לישון, חיוך מאושר על שפתיה, הטלפון שלה נדלק על השולחן ליד המיטה. תצלום של פנים ממוסגרות בשיער בלונדיני הופיע על המסך, והצינור רטט ברכות על פני השטח. אבל סופי לא זזה - היא הייתה בחלומותיה על עתיד מאושר. לבסוף, כשהגשם תופף על הזכוכית, האור על המסך כבה.
ארבע

- וואו! המיטה ענקית!

מייגן העיפה מבט הצידה באולי.

"אני רואה את שרלוק הולמס מעשן בעצבנות בצד כשאתה בסביבה," היא ציירה. עם זאת, הוא צדק, זו הייתה מיטה גדולה מאוד. בנוסף, היא הייתה עם חופה מתוחה על ארבעה עמודים. הווילונות היו אדומים וזהובים ותואמים לכיסוי המיטה - לקרוא לזה יוקרתי יהיה אנדרסטייטמנט. מייגן קיללה את עצמה על שנתנה לאולי לבחור את המלון ואפילו לא בדקה את החדר כששלח לה את הקישור באימייל. הם, כמובן, נרדמו על הספה שלה זה לצד זה ובמסיבות בית שונות בששת החודשים שבהם הכירו, אבל לחלוק מיטה בחדר מלון היה משהו אחר. איכשהו זה נראה יותר אינטימי.

למרגלות המיטה, ממש מול המקום שבו עמדו מייגן ואולילי במבוכה זו לצד זו, היה משתה מרופד בסאטן שמנת וזהב. הוא הצטרף לשני כיסאות שהיו תחובים בקפידה מתחת לשולחן עץ קטן בפינה מתחת לחלון העגול. הוא היה מקושט בווילונות אדומים וזהב. החדר היה בקומה העליונה של המלון, תקרתו הגבוהה מונחת על כרכובים ישנים שהשאירו קורות מצטלבות על הקירות הלבנים. למרות היותו קצת סכריני, זה היה מדהים, ומייגן הרגישה את ידיה מגרדות להרים את המצלמה שלה.

אולי הלכה לחקור בשירותים, ועד מהרה שמעה פרץ צחוק.

"זה חדר אמבטיה לשניים!" הוא צעק. "וברזי זהב.

מייגן גלגלה את עיניה. לפחות הוא רואה משהו מצחיק. הנסיעה שלהם לשדה התעופה בבוקר הייתה מושלמת. המבוכה היחידה הגיעה כשהיא נתקלה בו במסדרון באותו בוקר, לבושה רק התחתונים שלו וחיוך מנומנם. יחד עם זאת, הוא לא נראה נבוך כלל מהמראה העירום שלו, אבל מייגן מיהרה חזרה לחדר השינה שלה כמו איילה מבוהלת.

לאחר שעבר את האבטחה בשדה התעופה, אולי התעקש על כמה בירות לארוחת הבוקר. העובדה שהשעה הייתה רק שבע בבוקר לא אמרה כלום. "אנחנו רשמית בחופשה", אמר, "מה שאומר שכל הכללים הרגילים הסתיימו".

"היי, ספנסר," הוא נבח, והסיח את דעתה מלחקור את התפריט המרובד. הוא הוציא חפיסת קלפים מהתיק והחל לערבב אותם על השולחן.

"עוד שעה עד הנחיתה, ואני הולך לנצח אותך ב"טיפש" לפחות עשרים פעם.

וכך הוא עשה. אולי היה טוב בקלפים, כמו גם בדברים רבים אחרים, כולל המתח המביך שרץ פנימה כמו סוס סורר כשמצאו את עצמם עומדים מול המיטה המטופשת ההיא. עכשיו הוא שפך לעצמו בשמחה אמבטיה וצעק עליה על רעש המים כדי לחקור את תכולת המיני בר.

זו רק מיטה, אמרה לעצמה בחומרה כשהיא הוציאה וודקה מיניאטורית ומזגה אותה לכוסות פלסטיק. "זה אותו דבר כאילו היית כאן עם חבר," היא הוסיפה בתקיפות וערבבה וודקה עם מיץ תפוזים.

אולי ניגש לדלת השירותים כדי להביא את המשקה שלו, שוב בתחתוניו, וחייך אליה.

"אני הולכת לרדת לבר," היא צרחה יותר ממה שאמרה, הפילה את הוודקה והמיץ וניגשה לחדר כדי לתפוס את התיק שלה.

אולי צחק.

"אני אתפוס אותך בקרוב, אף פעם לא יכולתי להתנגד לאמבטיה במלון." תפגשו אותי למטה ובואו נצא לצפייה, בסדר?

- זה מגיע!

היא טרקה את הדלת מאחוריה ונשענה עליה לכמה שניות. זה יהיה אפילו יותר קשה ממה שהיא חששה. מה אולי חושב על להסתובב בתחתונים שלו?

כבר במעלית במורד, מייגן הבינה בגניחה רמה שהשאירה את המצלמה בחדר. היא בהחלט לא יכלה לחזור ולהרים אותו, לא עכשיו, כשחברה שלה כנראה השתובב בחדר עירום כמו טווס שיכור. היא כמעט החליטה לרוץ ולהסתכל מסביב בזמן שהוא באמבטיה, אבל לא היה טעם לעשות זאת אם אי אפשר היה לצלם. אותם רחובות של פראג, שראתה מדי פעם מחלון המונית בדרך משדה התעופה, רק העלו לה את התיאבון לרמה בלתי נסבלת. כדאי לאולי למהר עם האמבטיה שלו.

נכנסה בנחישות לבר של המלון כמה דקות לאחר מכן, מייגן הבחינה מיד בזוג מתחבק ליד שולחן בפינה.

וואו, זה מי בדיוק היה צריך לעלות לחדר!

אחרי שהזמינה לעצמה קפה, חובה אחרי הבירה של הבוקר ואחריה הוודקה שזה עתה גמעה, מייגן פנתה לפינה הנגדית של החדר והתיישבה ליד החלון. פנים הבר לא היה מפונפן כמו החדר שלהם, אבל גם היה מלא בפרטי זהב מבריקים, נברשת ענקית, והמון כריות עם ציציות רוכסן מוזהבות. הטלפון הסלולרי שלה רטט בכיסה, אותת ל-Wi-Fi בחינם, אבל היא לא הספיקה לבזבז אותו באינטרנט, במיוחד עם הנוף הזה.

חצר המלון בצד השני של החלון הייתה מכוסה בשכבה עבה של כפור, אבל זה הפך את זה לקסום עוד יותר. האדמה נצצה כאילו פוזרה עליה נצנצים, ומייגן הביטה בערוגות של פרחי החורף המסודרים לאורך השבילים הקטנים. הכל היה מכוסה באבן אדומה ואפורה, ובמרכז הגן הייתה מזרקה עתיקה שירקה פלגי מים קלושים.

אם הייתה לה מצלמה, היא הייתה יכולה לתפוס את אור השמש הקלוש הזה מאחורי העצים הסמוכים, את הדרך שבה המים מהמזרקה מציירים את דרכם על הכפור, ואת הנוף הקסום של הגגות האדומים המפורסמים של פראג המציצים מבעד לגדר. הכל כבר היה יפה להפליא, והם אפילו לא יצאו מהמלון.

"סליחה, אתה לבד כאן?"

מייגן הרימה את מבטה וראתה אישה משולחן אחר עומדת מולה. השפתון שלה היה מעט כתם במקום שבו נישקה את בן לוויה הקירח, אבל עיניה נצצו בנועם.

"לא, אני..." מייגן היססה, לפתע לא בטוחה איך לתאר את אולי. אני כאן עם חבר. המטורף הזה עושה אמבטיה עכשיו.

האישה צחקה בשקט למשמע המילים הללו.

צ'רלי, החבר שלי, עלה לחדר להתקלח. גברים! רק רציתי לצאת החוצה ולטייל ולהסתכל מסביב, מה איתך?

- כן! אלוהים אדירים, כמה שאני רוצה את זה! ראית מה יש ברחוב? זה מדהים!

מייגן הזיזה את הכיסא שלה הצידה כדי שהאישה תוכל להידחק פנימה ולעמוד לידה. לקחה לפחות דקה עד שהיא דיברה שוב.

"זה ממש כמו מערת אגדה," אמרה האישה, נשימתה החמה יצרה עיגול לח על הזכוכית הקרה.

מקרוב היא הייתה יפה מאוד, הבינה מייגן, והציצה בלוקים הבלונדיניים המעוצבים בקפידה, בשמלה השחורה והיפה ובציפורניים המטופחות שלה. היא הניחה שהאישה בוודאי בגילה של אמה, אבל מרחוק היא נראתה צעירה בהרבה. רק קורי עכביש דקיקים של קמטים סביב העיניים והפה הסגיר את גילה, אבל היא החביאה אותם במיומנות מתחת לקרן.

– היית בפראג בעבר? שאלה האישה ופנתה למייגן.

- לעולם לא. מייגן סימנה לה לשבת. - חבר שלי הוא מורה והוא הולך לעשות פרויקט ברחבי פראג עם התלמידים שלו בשנה הבאה, אז החלטתי לבוא לראות הכל בעצמי. אני רק באותו הזמן לצלם. ואת?

"זו הפעם הראשונה שלי, ולא בחרתי בה. צ'רלי הפתיע אותי וארגן הכל בעצמו. הוא לקח טיסה רווחית מאוד, אבל אני לא אגיד באיזו שעה היינו צריכים להמריא הבוקר ממנצ'סטר.

"זו אהבתו של גבר," אמרה מייגן. - מחוות רומנטיות רחבות, אבל עם פרטים חשובים זה לא כל כך טוב. כמה זמן הייתם ביחד?

זו הייתה שאלה די תמימה, אבל האישה לא ענתה מיד והתקשחה בעליל, ונגעה באצבעה בשולי כוס היין שלה.

"לא, לא כל כך מזמן." היא העיפה מבט הצידה אל מייגן. "אולי אנחנו עדיין על במת ירח הדבש שלנו.

"שמתי לב," ענתה מייגן בחיוך. "ראיתי את שניכם בפינה.

"אוי אלוהים," האישה הסמיקה, אבל היא גם צחקה.

"קוראים לי הופ," היא הוסיפה והושיטה את ידה המטופחת להפליא למייגן.

- מייגן.

הם פטפטו קצת. דיברנו על המלון - גם הופ חשבה שהפנים של החדר מפונפן מדי, דיברנו על התמונה של Meghan. הופ הודתה שהיא לא עבדה, אבל הייתה רוצה למצוא משהו לעשות במנצ'סטר, במשרה חלקית.

"כל כך משעמם לי לשבת בבית בדירה של צ'רלי," היא הסבירה. מעניין למה היא כבר גרה איתו אם הם היו ביחד רק לאחרונה, חשבה מייגן, אבל בחוכמה לא שאלה. נראה היה שאולי נהנה מהאמבטיה שלו עד הסוף, והיא התחילה לתהות אם עליה ללכת ולראות אם הוא טבע 


https://www.nightlife-zone.com/


כאשר הופ הציעה עוד משקה.

"אנחנו בחופשה, אנחנו יכולים," הבטיחה לה האישה, שבה מהבר, ומייגן הינהנה בהסכמה. היא מעולם לא התיידדה עם זרים בבר לפני כן, אבל היה בהופ משהו מתוק ואמהי. היה בה חמימות אמיתית, וזה הזכיר למייגן את אמה שלה - טוב, אולי גרסה מתוחכמת יותר. אמה של מייגן הייתה אמנית טיפוסית - היא השתמשה במברשת כדי לתקן קן של שיער גס והתלבשה כל הזמן כמו יתומה ויקטוריאנית - אבל תמיד הייתה התחושה האימהית החמה הזו בגישה שלה. אולי כדאי שאראה את אמא שלי לעתים קרובות יותר, וגם את אבא שלי, חשבה מייגן. "הם באמת נפלאים, גם כשהם כל הזמן שכנעו אותה להתחתן עם אולי."

הוא מושלם בשבילך. ילד כל כך יפה וגבוה כזה,” אמרה אמא, מעבירה את ידה בשערה ותמיד נתקעה שם. "אתה לא רוצה לגמור עם הוביט זועף כמו אביך, נכון?"

"שמעתי את זה," אמר אבי והביט בכעס מעל העיתון של יום ראשון שלו. עם זאת, הוא לא יכול היה להתווכח עם זה, בהתחשב בכך שהוא היה רק ​​מטר וחצי על קצות האצבעות. מייגן, שירשה את גובהו ואת הזעף המקצועי שלו, נתנה לאביה שני אגודלים למעלה כשאמה הפנתה את גבה לנוף הבא שלה.

הופ דיברה על בתה. ככל הנראה, היא עזבה לאחרונה את הוריה ועברה לגור עם החבר החדש שלה, והיא כבר הייתה בת עשרים וחמש. מייגן מעולם לא גרה עם חבר ואף פעם לא התכוונה, ליאוש חבריה ובני משפחתה. היא הייתה רק בת שלושים, הרבה זמן לכל זה קדימה.

הם עדיין דיברו כשהדלת נפתחה וילדה נכנסה. מייגן והופ רק הסתכלו למעלה כדי לראות אם הגברים שלהם מגיעים, אז שניהם ראו את הדמות הקטנטנה מחליקה בשקט אל הבר ומזמינה תה מהברמן. הברמן היה מאוד ידידותי והוא התחיל לדבר איתה, לשאול את השאלות הרגילות - כמה זמן היא באה ואם היא הייתה בעיר בעבר. מייגן נמתחה לשמוע את תשובותיה, אבל קולה בטח היה שקט כמוה, כי היא לא יכלה לשמוע מילה.

לקחה את התה, הילדה הסתובבה וחייכה לרגע אל הופ ומייגן, ואז התיישבה ליד אחד השולחנות והוציאה את הטלפון שלה.

"אולי כדאי שנזמין אותה, אתה לא חושב?" שאלה הופ. כוס היין השנייה העניקה ללחייה זוהר מקסים.

"לא בטוח," מילמלה מייגן. נראה שהיא מחכה לשיחה.

זה היה נכון. הילדה הניחה את הטלפון על השולחן, אבל מעת לעת הציצה בו באינטנסיביות. לאחר זמן מה, היא הסירה את הכובע הרך והענקי שלה ושמה אותו ליד הטלפון.

"תסרוקת נועזת מאוד," נשמה הופ. יש כל כך הרבה בנות עם שיער קצר עכשיו. שלי היו עד המותניים כשהייתי בגילה.

"כן, קצר מאוד," לחשה מייגן בחזרה, מרגישה קצת אשמה על כך שדינה על הבחורה. "מעולם לא גזרתי את השיער שלי כל כך קצר, אבל היא כל כך יפה שהיא מתאימה לה.

כששניהם צפו בנערה בוהה בטלפון שלה, הטלפון של מייגן עצמה רטט על שולחנה. זו הייתה הודעה מאולי.

"רציתי להביא לך מצלמה למטה, אבל יש מיליון פרטים! בוא תציל אותי! ג"

מייגן קפצה.

"אני חייבת ללכת," היא אמרה להופ, הניחה את כוס הבירה שלה על השולחן והרימה את התיק שלה.

היא רצה לקומה הרביעית, קופצת מעל שתי מדרגות מכוסות שטיח, נהנית מתחושת ההתרגשות שבעבעה בתחתית בטנה כמו מרק בסיר. בלי קשר למסורבל של המצב, היא הייתה באחת הערים היפות בעולם עם המצלמה שלה והחברה הכי אהובה שלה. לפעמים החיים 


Blog recomendate


https://verygoodinfo2023.blogspot.com/

https://freebook2023my.blogspot.com/

https://israblog22.blogspot.com/

https://atlantida-show.blogspot.com/

https://freepeaplo.blogspot.com/

https://israelgirlonline.blogspot.com/

https://freeblogg2.blogspot.com/

https://myhistoryonlineblog.blogspot.com/

https://mydonationsonline.blogspot.com/

https://israelstriptisse.blogspot.com/

No comments:

Post a Comment

RG35XX Mini Retro Handheld Game Console: A Fun-Filled Gaming Experience

  Title: RG35XX Mini Retro Handheld Game Console: A Fun-Filled Gaming Experience Are you tired of playing games on your phone? Do you want t...